HedvabnaStezka.cz TuleniPasy.cz

Destinace


35 tipů pro outdoorové aktivity v nejkrásnějších koutech švýcarské přírody. Přehledně na mapě!

35 tipů pro outdoorové aktivity v nejkrásnějších koutech švýcarské přírody. Přehledně na mapě!

Jedna z nejkrásnějších evropských zemí láká nás Čechy hlavně svou jedinečnou přírodou. Každé z 35 nádherných míst, které najdete na souhrnné mapě Švýcarska, nabízí množství sportovních aktivit: od cyklistiky, MTB, lezení na ferratách, krátkých výletů i dlouhých treků po letní lyžování, divokou vodu, běh a náročné horské výstupy.

Amsterdam – praktický průvodce

Amsterdam – praktický průvodce

Pronajměte si soukromou loď a vydejte se prozkoumat Amsterdam po vodních kanálech, zapsaných na seznamu UNESCO. Zarezervujte si nocleh v unikátním hotelu a vydejte se povečeřet do stylové restaurace. Město s dlouhou historií a futuristickým vzezřením nabízí kulturní, historické a architektonické zajímavosti. Ať už jedete do Amsterdamu na důležité obchodní jednání, víkendový kongres nebo týdenní konferenci, na své si tu přijde skutečně každý.

Brusel – praktický průvodce

Brusel – praktický průvodce

„Hlavní město Evropy“ jak bývá Brusel nazýván, je sídlem NATO a některých institucí Evropské unie. Město je známé svými festivaly, parky, komiksovými stěnami a výbornou gastronomií. Přečtěte si naše tipy na kvalitní ubytování, výborné restaurace a další destinace, které byste si při návštěvě Bruselu neměli nechat ujít.

Budapešť – praktický průvodce

Budapešť – praktický průvodce

Jděte se projít kolem Dunaje, vyšlápněte si na Géllertův vrch a prohlédněte si hradní komplex. Pak už nebude třeba dodávat, proč je hlavní město Maďarska zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Kam si zajít na tradiční Gulyás, kde se ubytovat a jaké lázně navštívit? I to se dozvíte v našem článku o Budapešti.

Dubaj – praktický průvodce

Dubaj – praktický průvodce

Nejvyšší budova světa, umělý ostrov ve tvaru palmy, lyžařský areál v nákupním centru – i to najdete v Dubaji, v hlavním městě stejnojmenného emirátu. Plánujete cestu do Dubaje a přemýšlíte kde se ubytovat, kam vyrazit na dobrou večeři a co si nenechat ujít? Přečtěte si naše tipy.