Metropole


Londýn – praktický průvodce

Londýn – praktický průvodce

Čtvrté nejnavštěvovanější město světa Vám může nabídnout veškerý komfort, který na služebních cestách potřebujete. Metropole, která je známá svou bohatou historií a mísením světových kultur, je zajímavá nejen svými historickými budovami, galeriemi a muzei. Najdete tu i jedny z nejlepších restaurací a nákupních domů. V Londýně se můžete těšit na ubytování na úrovni, luxusní gastronomické zážitky a třeba i odpočinek v lázních s výhledem na Hyde Park.

Amsterdam – praktický průvodce

Amsterdam – praktický průvodce

Pronajměte si soukromou loď a vydejte se prozkoumat Amsterdam po vodních kanálech, zapsaných na seznamu UNESCO. Zarezervujte si nocleh v unikátním hotelu a vydejte se povečeřet do stylové restaurace. Město s dlouhou historií a futuristickým vzezřením nabízí kulturní, historické a architektonické zajímavosti. Ať už jedete do Amsterdamu na důležité obchodní jednání, víkendový kongres nebo týdenní konferenci, na své si tu přijde skutečně každý.

Lvov – praktický průvodce

Lvov – praktický průvodce

Největším městem na západě Ukrajiny a jeho kulturní, dopravní i hospodářskou tepnou je město Lvov. Nachází se pouhých 60 km od Polska, a proto jeho vzhled připomíná spíše středoevropská než ukrajinská města. Centrum města je navíc zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Turisty je však i přesto celkem opomíjené.

Průvodce po Tel Avivu: Poznejte druhé největší město Izraele

Průvodce po Tel Avivu: Poznejte druhé největší město Izraele

„Jarní pahorek“ neboli Tel Aviv je centrem hospodářského a kulturního života Izraele a druhým největším městem této země. Většina států považuje Tel Aviv za hlavní město, sídlí tu i většina velvyslanectví. V Tel Avivu najdete pamětihodnosti, mrakodrapy, 14 kilometrů pláží a výborné restaurace.

Kyjev – praktický průvodce

Kyjev – praktický průvodce

Až uslyšíte, že se někdo baví o matce všech ruských měst nebo o novém Jeruzalémě, buďte si jisti, že se baví právě o Kyjevě, hlavním a největším městě Ukrajiny. Město se tyčí nad řekou Dněpr v severní části země a bydlí v něm 2,8 miliardy lidí. Ačkoli má hodně co nabídnout, turisté se do něj nehrnou.