Pro ženy


Tipy jak si usnadnit cestování

Tipy jak si usnadnit cestování

Cestujete často a to nejen služebně po Čechách nebo do zahraničí? Připravili jsme pro vás první část vychytaných tipů, jak si služební cesty usnadnit, zpříjemnit nebo dokonce užít. Tyto tipy jistě využijí nejen business travellers!

Rolls Royce mezi parfémy

Rolls Royce mezi parfémy

Existují parfémy,  které v běžných obchodech nenajdete. Tvoří je ty nejkvalitnější, drahé ingredience a pečlivá puční práce. Přivoňte si k „NICHE“ vůním.

Virtuální realita je už realitou

Virtuální realita je už realitou

Vstupte do svého vysněného bytu. Z domu stojí jen hrubé základy, přesto se můžete procházet místnostmi a detailně si je prohlížet. V obýváku si pohybem ruky zavěsíte na strop jedno po druhém z řady desénových svítidel, než si vyberete to pravé. A tak to uděláte i se vším ostatním. Ušetříte si tím spoustu peněz a času.

ROZHOVOR: Zmrzlina s úctou

ROZHOVOR: Zmrzlina s úctou

Zlatý zrmrzlinář Prague Ice Cream Festivalu 2016 - Honza Hochsteiger ctí klasické řemeslo, ale sleduje i moderní trendy, loni vymyslel veganské neovocné zmrzliny a letos rozšířil repertoár o ty zdravé, bez cukru. Kdo nevěří, že si na nich lze smlsnout, ať tam běží: do Husovy ulice v Praze.

Seznamte se: Jadran (konečně) jinak

Seznamte se: Jadran (konečně) jinak

Z paluby lodi vypadá svět mnohem idyličtěji. Nebe zdá se blíž, voda pokojně plyne, každý večer jiný přístav – jeden krásnější než druhý. Za dne koupání v místech, kam se člověk jinak než lodí nedostane. Žádný masový turismus, klid a pohoda. Ž e vám chybí kapitánské zkoušky? Zapomeňte na ně a nechte se hýčkat. Od letoška křižuje Jadran luxusní jachta Prestige, kterou si ke čtvrtstoletí firmy pořídila Cestovní kancelář Vega Tour.