Redakce

BusinessTraveller.cz poskytuje praktické informace pro businessmany na cestách. Přináší novinky a zajímavé tipy týkající se aerolinek, letišť, hotelů, restaurací, kulturního vyžití i technologií a komunikace.


Dotazy a náměty týkající se obsahu webu i reklamy neváhejte psát na kontakty níže.


David Gladiš David Gladiš, spoluzakladatel

Kontakt: david.gladis(a)businesstraveller.cz

Pracoval jako ředitel CzechTourismu, státní agentury, která má za úkol propagaovat Českou republiku jako lákavou destinaci pro zahraniční turisty. Za jeho působení se CzechTourism změnil ze zatuchlého úřadu v užitečného partnera turistického průmyslu. Za tyto aktivity byl prvním držitelem ocenění Osobnost cestovního ruchu, kterou mu udělilo sdružení 10 profesních svazů.

Působil také jako náměstek na Ministerstvu zahraničních věcí. Nyní se věnuje vlastním podnikatelských aktivitám v cestovním ruchu a médiích.

 

Hana Čermáková BT

Hana Čermáková, externí redaktorka

Kontakt: hana.cermakova(a)businesstraveller.cz

Vystudovala FFUK obor Informační věda a knihovnictví a práce s informacemi jí zůstala vlastní. Věnuje se copywritingu v oblasti cestovního ruchu a koncepcím firemních magazínů. Pracovala v redakcích vydavatelství C.O.T. media jako šéfredaktorka korporátních médií, předtím jako PR manažerka Radia Impuls a tisková mluvčí agentury CzechTourism.

 

Petr Tůma

Petr Tůma, externí redaktor

Kontakt: petr.tuma(a)businesstraveller.cz

Novinář – psavec a fotograf tělem i duší, který se v médiích pohybuje přes dvacet let. Spoluzaložil a vedl řadu pánsky zaměřených časopisů – Esquire, Playboy, FHM ale i outdoorový magazín OUTmag či cestovatelský titul Travel Digest. Od června roku 2010 je šéfredaktorem luxusního tištěného čtvrtletníku CHOICE. Svět a jeho zajímavosti nyní objevuje ze skandinávské perspektivy, od roku 2015 žije ve Stockholmu.