Relax


Švýcarsko: V dobrých rukách

Švýcarsko: V dobrých rukách

Prožít luxusní zimní dovolenou lze v řadě zemí, přesto zůstává Švýcarsko vysněným idolem. Od zemičky, kde ostartovala zimní turistika před více než 150 lety díky absurdní sázce, se máme co učit.

Už jste slyšeli pojem: Bleisure travel?

Už jste slyšeli pojem: Bleisure travel?

Jedná se o propojení služební cesty a soukromého cestování ve volném čase, anglická zkratka bleisure travel je tedy spojením těchto dvou aktivit - business and leisure travel. Tento typ cest se stal novým módním hitem a je příkladem toho, jak se dá spojit příjemné s užitečným.

Rolls Royce mezi parfémy

Rolls Royce mezi parfémy

Existují parfémy,  které v běžných obchodech nenajdete. Tvoří je ty nejkvalitnější, drahé ingredience a pečlivá puční práce. Přivoňte si k „NICHE“ vůním.

Virtuální realita je už realitou

Virtuální realita je už realitou

Vstupte do svého vysněného bytu. Z domu stojí jen hrubé základy, přesto se můžete procházet místnostmi a detailně si je prohlížet. V obýváku si pohybem ruky zavěsíte na strop jedno po druhém z řady desénových svítidel, než si vyberete to pravé. A tak to uděláte i se vším ostatním. Ušetříte si tím spoustu peněz a času.

ROZHOVOR: Zmrzlina s úctou

ROZHOVOR: Zmrzlina s úctou

Zlatý zrmrzlinář Prague Ice Cream Festivalu 2016 - Honza Hochsteiger ctí klasické řemeslo, ale sleduje i moderní trendy, loni vymyslel veganské neovocné zmrzliny a letos rozšířil repertoár o ty zdravé, bez cukru. Kdo nevěří, že si na nich lze smlsnout, ať tam běží: do Husovy ulice v Praze.