HedvabnaStezka.cz TuleniPasy.cz

Výhody věrnostních programů hotelů

Výhody věrnostních programů hotelů

Jak Vás hotely odmění za věrnost? A jaké jsou největší výhody hotelových věrnostních programů? Přečtěte si proč je dobré účastnit se věrnostních programů a jaké odměny vás čekají.V letošním roce začínají dvě z největších světových aerolinek odměňovat své zákazníky na základě částek zaplacených za letenky místo nalétaných mil a přidávají se tak k několika dopravcům, kteří své klienty odměňují úměrně k množství utracených peněz. Pokud zvážíme také nárůst nejrůznějších omezení při sbírání mil, nikoho nepřekvapí, že současní Business Travellers hledají nové možnosti jak při svých cestách ušetřit.

Obdobou sbírání leteckých mil je sbírání věrnostních bodů v hotelích. To je přitažlivé zejména pro časté cestovatele, jejichž náklady na ubytování jsou vyšší než ty na letenky. Hotely nabízí členům svých věrnostních programů speciální slevy a další benefity. Cestující tak mohou za určitý počet dnů strávených v hotelu získat zdarma další ubytování, WiFi připojení, víno, pivo, sýry a ovoce na pokoj či možnost pozdního checkoutu. Svým věrným hostům umožňují hotely také výměnu bodů za dárkové certifikáty, vstupenky na koncerty, kulturní a sportovní události, a dokonce i letecké míle.

Hlavní výhodou věrnostních programů hotelů je jejich variabilita. Různých odměn pro zákazníky existuje velké množství a každý hotel tak má šanci skutečně posílit věrnost svých klientů a zároveň jim ukázat, že je o ně dobře postaráno.


12.02.2018, Barbora Trnková