Ideální místo pro business lunch – Kavárna DROOG ROOMSERVICE v Amsterdamu

Ideální místo pro business lunch – Kavárna DROOG ROOMSERVICE v Amsterdamu

ROOMSERVICE leží v centru Amsterdamu, v postranní uličce Staalstraat, hned u vodního kanálu. Genius loci této vzdušné a elegantní designové kavárny Vás skutečně pohltí. Nabízí klidnou a příjemnou atmosféru. Vyzkoušejte senzační pokrmy, které potěší nejen svou chutí, ale i vzhledem. 

Kuchyně a jídla: evropská, nizozemská
Ceny: $$$$.
Adresa: Staalstraat 7B, 1011 JJ Amsterdam
Web: www.droog.com

 

Návštěva ROOMSERVICE

DROOG je nejen kavárna, ale i hotel, designový obchod, galerie a butik. O originalitě tohoto místa svědčí také fakt, že byl celý projekt DROOG oceněn jako „Designer do Ano“ – Designer roku 2016. V kavárně můžete využívat Wi-Fi a vychutnat si výhledy do kvetoucí eko zahrady. O výborných domácích pokrmech ani nemluvě.

V ROOMSERVICE se můžete těšit na pozdní snídani, oběd, pozdní svačinu, brzkou večeři nebo si zajít jen na drink. Otevřeno je denně od 9 do 19:00.

 

Plánujete jet do hlavního města Nizozemska?

Přečtěte si náš článek o služební cestě v Amsterdamu. Dočtete se o místech, která byste si neměli nechat ujít a dozvíte se tipy na restaurace, hotely, lázně a další místa, která mohou zpříjemnit Váš pobyt.

 

Jídelní a nápojový lístek

Místní kuchyně je založena na poctivém a zdravém způsobu stravování. Menu má jednoduchou filozofii, kterou lze shrnout jako čerstvou-domácí-vynikající. Vaří se ze sezónních surovin a používané ingredience jsou pečlivě vybírané. Pochází především od místních dodavatelů.

Nápojový lístek je zajímavě sestaven. Kromě různých druhů piv Amsterdam Brewboys jsou v nabídce i zajímavá vína. My jsme si zamilovali novozélandský Sauvignon Blanc. Nabídka nealkoholických nápojů je široká – můžete si vybrat z limonád, fresh džusů, různých druhů kávy a čajů.

Co si nenechat ujít

Vyzkoušejte fantastický hummus nebo lososový salát s chřestem. Pokud chcete něco na zahřátí, doporučujeme polévku z grilovaných rajčat a paprik s chorizem a bazalkovým olejem. K pití si dejte rebarborovou limonádu nebo amsterdamské pivo Brewboys.

Závěr

Místo je velmi originální a příjemné. Jídlo lahodné, čerstvé a vkusně servírované. Byli jsme spokojeni s kvalitou obsluhy a potěšil nás i příjemný poměr cena/výkon. ROOMSERVICE je svou nabídkou, polohou a atmosférou ideálním místem k uspořádání business lunch v Amsterdamu.


28.12.2017, Redakce BT